Dec 30

در اين مجموعه به بررسي کارايي 6 نوع روش تکرار PGS, LGS, PSOR, LSOR PJ, LJ,براي حل مسئله انتقال حرارت پايا پرداخته شده است.فرمولاسيون حاکم بر اين روش‌ها در فصل اول ارائه شده و در پايان نتايج و دقت آنها با يکديگر مقايسه شده است. نشان داده شد که اين روش‌ها به طور کلي مي توانند معادلات را به خوبي حل نمايند، اما سرعت حل آن‌ها با يکديگر متفاوت است. روش LSOR داراي بهترين عملکرد بوده و روشPJ ضعيف ترين عملکرد را از خود نشان داده است.

fortran

فایل  این قسمت را از اینجا دانلود کنید . 

پسورد فایل : www.parspajouhaan.com

نوشته ای از admin \\ tags: , , , , , , , ,

Dec 30

  هدف از انجام این پروژه شبیه سازی جریان حول بدنه ماشین و بدست آوردن نیروی درگ هر یک از اجزای آن است. این کار به کمک محاسبه میدان سرعت و فشار حول بدنه و انتگرال گیری میدان فشار و اصطکاک بر روی آن می­باشد. با این کار می­توان اثرات اضافه شدن اجزای جانبی نظیر آینه را بدست آورد. برای این منظور در ابتدا هندسه بدنه ماشین طراحی و سپس دو هندسه بدون آینه و همراه آن تولید شده و در نرم افزار فلوئنت تحلیل می شود .

fluent

    فایل  این قسمت را از اینجا  دانلود کنید .

پسورد فایل : www.parspajouhaan.com

نوشته ای از admin \\ tags: , , , , , , ,

Dec 25
در این فایل سعی شده است ابتدا توضیح کلی درباره پدیده خزش آورده شود و سپس بر روی نحوه مدلسازی آن در نرم افزار آباکوس و گرفتن نتایج مربوطه  بحث شود. به این امید که برایتان مفید واقع شود.
creep

   فایل  این قسمت را از  اینجا دانلود کنید 

پسورد فایل : www.parspajouhaan.com

نوشته ای از admin \\ tags: , , , , , , ,

Dec 25

در این فایل شما می توانید با مبحث پیزوالکتریک آشنایی مختصری پیدا کرده و همچنین با مدلسازی مساله پیزوالکتریک در نرم افزار آباکوس آشنا شوید. امیدواریم برایتان مفید واقع شود.

pizo

   فایل  این قسمت را از   اینجا  دانلود کنید .

پسورد فایل : www.parspajouhaan.com

نوشته ای از admin \\ tags: , , , , , , , , ,

Dec 21

سلام به دانلود سنتر پارس پژوهان خوش آمدید .

ما در اینجا به ارائه مطالب مفید و کاربردی برای رشته های دانشگاهی اعم از مهندسی مکانیک ، مهندسی برق ، و مهندسی کامپیوتر می نماییم .

شما میتوانید از این مطالب به سادگی استفاده و بهره ببرید .

نوشته ای از admin \\ tags: , , , , , , , , , , , ,